Zebra 2100 wax ribbon (02100BK10245) 102 mm x 450 m (12 ribbons)
Direct leverbaar
Omschrijving
De originele Zebra 2100 wax ribbon is een versterkte versie van een standaard was lint. Hierdoor biedt het lint een superieure slijtvastheid. Deze ribbon maakt gebruik van thermal transfer printtechnologie. Print met een maximale snelheid van 300 mm per seconde. Deze high performance ribbon is geschikt voor Zebra papieren etiketten en een aantal matte kunststoffen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 102 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kerndiameter: 25 mm Nummer: 02100BK10245