Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11030) 110 mm x 300 m (12 ribbons)
Direct leverbaar
Omschrijving
Dit Zebra 2300 wax lint (02300BK11030) print kwalitatieve etiketten met een maximale afdruksnelheid van 250 mm per seconde. Dit lint is ideaal voor algemeen gebruik. Deze verpakking bevat 12 ribbons met een breedte van 110 mm en een lengte van 300 m.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax
Afmetingen: 110 mm x 300 m (BxL) Kleur: zwart
Kerndiameter: 25 mm Ons artikelnr: 144570
Merk: Zebra Nummer: 02300BK11030
Bespaar 34,6% op uw inktlint!
Bespaar op uw afdrukkosten
123inkt huismerk vervangt Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11030) 110 mm x 300 m (15 ribbons)
Tip
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Omschrijving
Bespaar 34,6% op uw inktlint!
123inkt huismerk compatible Zebra 2300 wax ribbon (02300BK11030) voor Zebra thermal transfer printers. De verpakking bevat 15 linten met een formaat van 110 mm x 300 m.
In totaal: 15 rollen.
U ziet het verschil in uw portemonnee !!!!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Kerndiameter: 25 mm Ons artikelnr: 144571