Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m (12 ribbons)
Prijs per stuk
Direct leverbaar
Omschrijving
Origineel Zebra 2300 wax ribbon voor thermal transfer printers. Dit was lint is geschikt voor de meeste ongecoate en gecoate papieren labels en print met een maximale snelheid van 254 mm per seconde.
Dit ribbon is geschikt voor standaard gebruik van labels.
Wij adviseren u om i.p.v. deze ribbon het 123inkt huismerk te nemen.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Merk: Zebra
Aantal: 12 stuks Type: wax
Afmetingen: 110 mm x 74 m (BxL) Kleur: zwart
Kerndiameter: 12,7 mm Nummer: 02300GS11007
Bespaar ruim 15% op uw inktlint!
123inkt huismerk vervangt Aanbieding: 15x Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m
Prijs per stuk
Tip
Product Merk - Zebra
Direct leverbaar
Winstpakker !!
123inkt huismerk compatible Zebra 2300 wax ribbon (02300GS11007) 110 mm x 74 m 15 stuks, dus 3 meer dan origineel !!
Uiteraard met 100% garantie.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: was
Kerndiameter: 12,7 mm Ons artikelnr: 141523