Zebra 3400 wax/hars ribbon (03400BK11045) 110 mm x 450 m (6 ribbons)
Beperkte voorraad
Omschrijving
Origineel Zebra 3400 wax/hars ribbon voor thermal transfer printers. Dit was/hars lint levert een uitstekende kwaliteit op Zebra papier en matte kunststoffen. De prints welke met deze linten worden gemaakt zijn bestand tegen vegen, krassen en niet al te zware chemicaliën. Met deze high performance linten kan er tot 200 mm per seconde worden afgedrukt.
Specificaties
Toepassing: Thermal transfer Type: wax/hars
Afmetingen: 110 mm x 450 m (BxL) Kleur: zwart
Kerndiameter: 25 mm Nummer: 03400BK11045