Brother TJ-4120TN industriële labelprinter
Beperkte voorraad
18 jaar op rij 'Beste webwinkel'
Meer dan 5 miljoen klanten
95% raadt 123inkt.nl aan
Omschrijving
De Brother TJ-4120TN industriële labelprinter heeft een afdruksnelheid van 178 mm/sec en maakt gebruik van thermo-transferrollen, die duurzame labels printen die lang meegaan en niet vervagen. De printer is goed bewapend tegen ruwe en stoffige omstandigheden en daardoor ideaal voor gebruik binnen magazijnen en productiefaciliteiten. De labelprinter heeft een printresolutie tot 300 dpi, afdrukbreedte tot 105,7 mm en ondersteunt thermo-transfer en direct thermische printtechnologie. U ontwerpt de labels eenvoudig met de meegeleverde software. Dankzij ondersteuning van diverse printertalen zoals ZPL2-emulatie, integreert u de printer naadloos samen met uw huidige softwarepakketten en systemen. Daarnaast heeft de labelprinter diverse verbindingsopties zoals USB, USB host, serieel, Ethernet of wifi.
Inclusief netsnoer, USB-kabel en software voor labelontwerp.
Specificaties
  • Toetsenbord: Geen
  • Merk: Brother
  • Printer breedte: 248 mm
  • Geschikt voor: PostNL, FedEx, UPS, DPD, GLS en DHL
  • Printtechnologie: direct thermisch / thermo transfer
  • Afdrukbreedte: 105
  • Stand-alone: nee
  • Voeding: netstroom
  • Display: geen
  • Barcodes: ja
  • Labelbreedte: tot 120 mm
  • Labelbreedte: 120 mm
  • Resolutie: 300 dpi
  • Mobiel printen: ja (print app)
  • Printsnelheid: 178 mm/sec
  • Printer aansluiting: USB
  • Wifi: nee
  • Ethernet: nee
  • Extra info: uw oude apparaat
  • Printer diepte: 436 mm
  • Printer hoogte: 274 mm